Вартість прокату

Вартість прокату костюмів за добу (24 години) cкладає 150-200 -250 грн (в залежності від вартості костюму та попиту на нього на конкретну дату на час новорічних свят).

Для бронювання костюму наперед (гарантія його наявності на конкретну дату) необхідно внести 80 грн, які будуть зараховані у вартість послуги. При відміні бронювання внесена сума не повертається. Внести кошти за бронювання найзручніше шляхом перерахування на карту Приватбанку чи шляхом поповнення мобільного номера нашого сервісу.

Додатково при отриманні костюму необхідно внести заставу в розмірі 400-600 гривень (в залежності від вартості костюму), яка повертається при поверненні костюму.

Варіанти розрахунку:
1) розрахунок готівкою при отриманні (чи примірці) костюму;
2) перерахування на карту Приватбанку через Приват24
3) поповнення мобільного номера нашого сервісу – “МТС” (050) 123-4567 чи “Київстар” (067) 123-4567 – оплата зручним для Вас способом (див примітку).

*Примітка: Після перерахування на карту Приватбанку чи після поповнення мобільного номера просимо обов’язково повідомити телефоном СМС чи електронною поштою про факт перерахування, костюм, який Ви бронюєте, бажану дату отримання, Ваше прізвище та контактний телефон.

————————————————————–

Вас можуть зацікавити:

Костюми звірів Герої казок —–Костюми рослин

——— ——–

Національні ————-Сукні ———-Святкові костюми

———- ————-

Професії             Головні убори —–Інші аксесуари

—-